Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Empoli

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Empoli zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Empoli miniguide

Autopůjčovna Empoli
Půjčovna Aut Empoli

Empoli se nachází na řece Arno v Toskánsku a je to asi. 40 km do Florencie na východě.V regionu se nachází v severní části země, nedaleko místa, kde se půda začíná natáhnout v bodě a splňuje Středozemního moře na západě. Empoli se severní polohy v Toskánsku a je to asi 50 km do města Pisa na pobřeží Středozemního moře.Populaci je odhadován na téměř 50 000 (2009).

Piazza dei Lioni je náměstí, kde se nachází kostel Empoli Collegiata di Sant’Andrea. Kostel je jednou z nejznámějších atrakcí ve městě a má pravděpodobně existoval od 400, ale byl přestavěn v 1000 je. Ostatní památkové objekty patří Palazzo Pretorio, který byl na radnici v Empoli ve středověku a Palazzo Ghibellino, které byly uvedeny v 1000 a byl kde se počítá souhrnnou. Asi 10 km severně od města Empoli Vinci, který byl Leonardo da Vinci rodiště.

Peretola letiště je také nazýván Florencie letiště a je umístěn cca. 40 km severovýchodně od Empoli.