Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Florencie Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Florencie Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Florencie Letiště miniguide

Autopůjčovna Florencie Letiště
Půjčovna Aut Florencie Letiště – Foto: © Sailko

Florencie Letiště je také nazýván Peretola Airport (FLR) a nachází se 4 km mimo Florencie v Itálii. To je jeden z hlavních letišť v Toskánsku. Existují autobusy mezi Florencií a letiště. Pro ty, kteří chtějí pronajmout auto nabízí pronájem aut společností Auto Europe, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Thrilty, Maggíori, Národní a Sixt své služby na letišti.  Kolem 1,5 milionu cestujících využití letiště Florencie každý rok. 12 různých leteckých společností, včetně Lufthansa, Air France a Alitalia, provozuje letiště.Od roku 2006 to bylo přes program modernizace. Florencie letiště má dobrý výběr obchodů, kaváren a barů, jednoduchá restaurace a ATM a stanice první pomoci. Všichni cestující měli přístup k Masaccio Lounge, který má přístup k internetu a možnost pronájmu zasedacích místností. Neexistují žádné hotely na letišti, ale nový Novotel Florencie Nord Aeroporto se nachází pouze 2 km pryč.