Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chiusi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chiusi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chiusi miniguide

Autopůjčovna Chiusi
Půjčovna Aut Chiusi

Chiusi se nachází v pohoří Apeniny a má populaci téměř 10 000 (2009). Město se nachází v provincii Siena a patří do regionu Toskánsko.V regionu je centrálně umístěný na západním pobřeží Itálie, hraničit Tyrhénského moře, je součástí Středomoří. Chiusi se nachází asi 130 km východně od pobřeží a je to asi. 120 kmFlorencie na severu.

Chiusi bylo důležité město Etrusků, kteří žili v oblasti mezi 1200 a 550 př. nl Kr, a město bylo podmanil si Římany v roce 225 př. nl Kr. Bylo zjištěno, pozůstatky Etrusků, stejně jako staré hroby z doby kolem roku 700 př.nl Kr je možné vidět v Národním archeologickém muzeu. Ve starém městě stojí několik historických budov, včetně katedrály z roku 1000 a zvonice, která byla poprvé postavena v 1200s.

Na letišti ve Florencii se říká jak Peretola letiště a Amerigo Vespucci letiště se nachází cca. 140 km od Chiusi.