Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sharm El Sheikh

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sharm El Sheikhh zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sharm El Sheikhh miniguide

Autopůjčovna Sharm El Sheikhh
Půjčovna Aut Sharm El Sheikhh

Sharm el-Sheikh byl postaven Izraelci v roce 1967, když oni vzali oblasti během šestidenní války. Město se nachází úplně na jihu Sinajského poloostrova, který leží východně od Egypta a na západ od IzraeleJordánska a Saúdské Arábie. Jižním cípu poloostrova vede přímo do Rudého moře. Suezský průplav se nachází na poloostrově na západní straně, zatímco zálivu Aqaba leží na východní straně. Populace města byla měřena na 12 000 v roce 2009.

Město je jedním z nejznámějších a navštívil turistický cíl v této oblasti a mnoho Evropanů cestovat sem kvůli podnebí a krásné Rudé moře. Šnorchlování a potápění jsou zvláště populární, protože tropických ryb a korálové útesy a jsou zde i příležitosti pro další vodní aktivity. Návštěvníci si mohou vybrat mezi velkými, exkluzivní hotely, nebo menší a cenově dostupnější. Mnoho z největších hotelů v turistických oblastech a termíny s atrakcemi včetně bazénu, kasino, restaurace a obchody.

To trvá asi 20 minut jízdy od centra Sharm el-Sheikh mezinárodního letiště. Jedná se o druhého největšího letiště v Egyptě po Káhiře.