Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sharm El Sheikh Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sharm El Sheikh Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sharm El Sheikh Letiště miniguide

Autopůjčovna Sharm El Sheikh Letiště
Půjčovna Aut Sharm El Sheikh Letiště

Sharm El Sheikh Airport (SSH), také známý jako Ophir Mezinárodní letiště je 20 minut jízdy od centra města Sharm El Sheikh. Existují autobusy mezi letištěm a letištěm utíkat, když autobusy jsou plné. , Které nabízejí pronájem auta Thrifty, Avis, Morgana Trade Centre, Noam Bay a rozpočet. Sharm El Sheikh letiště je druhé největší letiště v Egyptě, s 7.430.940 cestujících v roce 2009. To bylo otevřeno v roce 1968 a byl původně používán jako základna pro izraelské letectvo. V roce 2007, nový Terminál 2 se otevřely a v roce 2012, bude terminál 3 být vyplněny. To je podáváno mnoho nízkonákladových leteckých společností jako Ryanair a easyJet létající do měst po celé Evropě.  Existuje několik obchodů na letišti, včetně duty free a obchod, který prodává šperky a drahokamy. Výběr kaváren, barů a restaurací jsou také dobré. Letiště má banka, ale žádný hotel.