Autopůjčovna Dominikanska Republika

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Dominikánská republika

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dominikánská republika zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dominikánská republika miniguide

Autopůjčovna Dominikánská republika

Půjčovna Aut Dominikánská republika

Dominikánská republika leží na ostrově Hispaniola v Karibiku, a má 9,6 milionu obyvatel (2009). Země leží východně od Kuby, a má pobřeží u Atlantského oceánu na severu a Karibským mořem na jihu. Ostrov je rozdělen mezi dvě země: Haiti na západě a Dominikánské republiky na východě.

Krajina je hornatá, a Dominikánské republiky je nejvyšší bod – Pico Duarte – 3.087 m je Na sever je tropický deštný prales, a mezi horami na východě úrodná údolí cukrových plantážích. Low-položené oblasti na jihu je typické suchými savanami. Dominikánská republika má tropické monzunové klima s průměrnou roční teplotou 30 stupňů.

Hlavní město Santo Domingo se nachází na jižním pobřeží a má 2,2 milionu obyvatel.Město je také země je největší, a hospodářským a kulturním centrem. Santo Domingo má historických budov, muzeí a galerií a vynikající nákupní možnosti.

Ostatní velká města v zemi je Santiago de los Caballeros , La Vega a San Pedro de Macorís.

Dominikánská republika je ostrovní ráj, kde se můžete kochat exotické jídlo, procházky podél bílých písečných pláží se vzrostlými palmami a koupání v křišťálově čisté vody. V zemi také nabízí vzrušující příroda, umění a kultura, a má několik festivalů.

Punta Cana oblast se nachází na východním pobřeží a je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v zemi. To je také Dominikánská republika nejzaměstnanější letiště – Mezinárodní letiště Punta Cana.

Letiště Las Americas International Airport je země sekunda-nejzaměstnanější, a nachází se 20 km východně od hlavního města Santo Domingo.

Prostřednictvím Levnaautopujcovna.cz si můžete rezervovat pronájem auta ve všech prázdninových destinací v Dominikánské republice za garantované nízké ceny.

Čeština