Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Puerto Plata

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Puerto Plata zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Puerto Plata miniguide

Autopůjčovna Puerto Plata
Půjčovna Aut Puerto Plata

Puerto Plata oficiální jméno je San Felipe de Puerto Plata. Město se nachází na severním pobřeží Atlantiku v Dominikánské republice a na přístavní město je jedním z nejdůležitějších v zemi.Odtud, vyvážené komodity, jako je káva, rýže, cukr a tabák, a v oblasti kolem města jsou jedním z největších zdrojů jantaru. Město bylo založeno Kryštof Kolumbus v roce 1503, av roce 2007, tam bylo asi 120 000 obyvatel ve městě.

Puerto Plata bylo mnohem víc nabídnout než populární pláže. Jsou zde vynikající možnosti pro potápění, a jen u Puerto Plata je Ocean World Adventure Park, Marina & Casino se mořského života a kasina. Ve městě můžete navštívit jedno z mnoha muzeí, včetně Amber muzeum ukazující historii a zkamenělin. K dispozici je lanovka až na vrchol Mount Isabel, ze kterého je neuvěřitelný pohled a botanické zahrady a restaurace.

Gregorio Luperon mezinárodní letiště je třetí nejzaměstnanější letiště v zemi a nachází se cca. 15 km mimo město.