Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santo Domingo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santo Domingo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santo Domingo miniguide

Autopůjčovna Santo Domingo
Půjčovna Aut Santo Domingo

Santo Domingo se nachází v jihovýchodní části Dominikánské republiky. Město leží na jižním pobřeží, hraničí Karibském moři. Santo Domingo je země je největší město a kapitál, a v roce 2008 populace byla měřená na cca. 2 200 000. Columbus Bartolomeo, bratr Kryštofa Kolumba, založil město v roce 1496 Době, kdy byl ve městě na řece Ozamas pravém břehu, ale v roce 1503 byl přesunut do Santo Domingo západním břehu Jordánu.

Právě v tomto městě více nejstarší stavby Ameriky se nacházejí. Mimo jiné, Santa Maria katedrály, která je ještě v použití, postavený v roce 1523. Nejstarší hlavní ulici v Novém světě tzv. Calle Das Lamas a je umístěn v historické čtvrti koloniální města. V oblasti je mnoho historických budov a zajímavých muzeí. Jeden z více moderních zajímavosti patří Národní akvárium, kde si návštěvníci mohou pozorovat mořský život přes sklo tunelu.

Las Américas Mezinárodní letiště je druhé nejrušnější letiště v zemi a nachází se cca. 20 km mimo město.