Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santo Domingo Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santo Domingo Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santo Domingo Letiště miniguide

Autopůjčovna Santo Domingo Letiště
Půjčovna Aut Santo Domingo Letiště

Las Americas International Airport (LSQ) se nachází v Punta Caucedo asi 20 km východně od Santo Domingo. Nejlepší způsob, jak se dostat mezi letištěm a Santo Domingo je taxíkem. Je možné si pronajmout auto na letišti, půjčovna aut zastoupených firem jsou Avis, Hertz, Europcar a rozpočet. Santo Domingo letiště je druhé největší letiště v Dominikánské republice Punta Cana mezinárodní letiště. V roce 2007 2,7 milionů cestujících navštívil letiště. To má 140 odletů denně a existují přímé lety do několika městech v Evropě, Jižní a Severní Americe.  Letiště má dobrý výběr obchodů, barů, restaurací a kaváren.  Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, dětský koutek, VIP salonek, banka a pošta. Quality Hotel Santo Domingo se nachází 5 minut od letiště.