Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santiago

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santiago zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santiago miniguide

Autopůjčovna Santiago
Půjčovna Aut Santiago – Foto: © Edwin Casado Baez

Santiago je hlavní město provincie se stejným názvem a město je oficiální název je Santiago de los Caballeros. Město se nachází v severozápadní části země, asi 50 km od severního pobřeží a Atlantského oceánu. Santiago de los Caballeros je druhé největší město s počtem obyvatel nad 550 000 (2007).

Santiago je velmi krásné město s historickou a moderní budovy vedle sebe. Mezníkem, který charakterizuje města je 67-metr vysoký pomník z mramoru z roku 1940, který v angličtině se nazývá Památník hrdinů restaurování. Některé menší muzea jsou v památníku, ale jeden z nejpopulárnějších muzeí v muzeu tabáku Santiago.Museo del Tabaco je věnován slavné doutník-produkovat žádný z oblasti a jsou zde možnosti ke koupi exkluzivní zboží. Calle del Sol je nejdůležitější a nejznámější nákupní oblasti v Santiagu, s různými obchody, bary a restauracemi.

Cibao Mezinárodní letiště se nachází v Santiago de los Cabarellos a nabízí domácí i mezinárodní lety.