Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santiago Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santiago Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santiago Letiště miniguide

Autopůjčovna Santiago Letiště
Půjčovna Aut Santiago Letiště

Cibao Mezinárodní letiště (STI) se nachází několik kilometrů ven z Santiago de los Caballeros, druhé největší město v Dominikánské republice.Existují kyvadlové autobusy jezdí mezi letištěm a Santiago. Je to dobrý výběr autopůjčoven na letišti, jsou Avis, National, Alamo, Europcar, Honda, Nelly, úspory a dolaru. 994.883 cestujících navštívil Cibao mezinárodního letiště v roce 2008. Poprvé byl otevřen v roce 2002 tak, že terminál je moderní. Na letiště slouží 7 různých leteckých společností, kromě národních létat do destinací v Jižní a Severní Americe. To je hlavní základnou pro PAWA Dominicana.  Cibao mezinárodní letiště má jednu řadu jídelní a nápojové místech. To může také nabídnout tax-free, několik obchodů a bankomatů. Nejsou žádné hotely na letišti.