Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Southampton Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Southampton Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Southampton Letiště miniguide

Autopůjčovna Southampton Letiště
Půjčovna Aut Southampton Letiště

Mezinárodní letiště Southampton (SOU) se nachází 7 km od Southamptonu. Nejlepší způsob, jak cestovat mezi letištěm a Southampton je vlakem, a to je nejkratší „holý dvě vlakové“ – vzdálenost po celé Evropě. Od vlakového nádraží na letišti, cesta do několika destinací v Anglii, a rychlík v Londýně v 66 minutách.Půjčovna aut firmy se nachází naproti budově terminálu vedle Pobyt Parkovište. Ti, kdo nabízejí autopůjčovny Hertz, Avis, Europcar, National, Alamo a.

V roce 2008, 1.945.993 cestující návštěvě letiště, které je 20. největší v Anglii. Southampton letiště je hlavní základnou pro Flybe. Tři nejoblíbenější zahraniční destinace jsou PařížeAmsterdamu a Alicante. Southampton má několik restaurací, duty free a malý výběr obchodů. Nejbližší hotel Best Western Hotel Botleigh Grange, který se nachází 5 km od letiště.