Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Southampton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Southampton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Southampton miniguide

Autopůjčovna Southampton
Půjčovna Aut Southampton

Southampton se nachází daleko na jih od Anglie a je součástí hrabství Hampshire.Město leží v Isle of Wight, v horní části Southampton vody zátoky táhnoucí se od kanálu La Manche. Další místo, kde řeky se setkají, je Southampton Test a svědí. Southampton je největší město v Hampshire s počtem obyvatel téměř 250 000 (2008).

Southampton historie sahá až do římských dob, který ještě je důkazem starého města v podobě zbytky městských hradeb římských. Město má dlouhou dobu důležitým přístavem a byl zraněn během 2 Druhá světová válka. To znamená, že velká část města byla zničena, ale několik historických budov přežili, včetně muzea středověkého Obchodníci dům od 1200s. Southampton je také moderní město, které může nabídnout dobré nákupní možnosti, uspořádal prohlídky centra, vodní sporty na jezeře a řadu svěžích parků, z nichž některé pocházejí ze středověku.

Southampton letiště je pouhých 7 km od centra jádra a je 20. Největší letiště ve Velké Británii.