Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Frauenfeld

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Frauenfeld zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Frauenfeld miniguide

Autopůjčovna Frauenfeld
Půjčovna Aut Frauenfeld / Photo by Odanata

Frauenfeld (22.000 obyvatel) je hlavním městem kantonu Thurgau, který se nachází v severním Švýcarsku, ca. 43 km jihozápadně od Curychu. Množné číslo jazyk ve městě jsou německé.

Frauenfeld je město, které má mohutně investovaly na kreativní místa setkání pro umění a kulturní aktivity. Kulturzentrum Eisenwerk držet, například v opuštěných železárnách – a dnes obsahuje prostor pro divadlo, koncerty a výtvarné umění.

Trochu mimo město je bývalý klášter Kartause Ittingen, které obě slouží jako školící středisko a domy Thurgau Art Museum. V areálu je také populární restaurace.

Jinak, a to zejména Frauenfeld známý pro mezinárodní rock a hip-hop festival-Openair Frauenfeld, který byl držen tady každoročně od roku 1985. Hit, mnoho svět-proslulý umělci hrát, a každoročně tam asi 100.000 lidí navštíví festival.

Nejbližší letiště je Flughafen Curych, který je detn největší letiště ve Švýcarsku.