Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Stockholm Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stockholm Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stockholm Letiště miniguide

Autopůjčovna Stockholm Letiště

Půjčovna Aut Stockholm Letiště – Foto: © Andreas Trepte

Stockholmské letiště Arlanda (ARN) je 43 km severně od Stockholmu a 40 km jihovýchodně od Uppsaly .Existují i vlakové a autobusové dopravy mezi Arlanda a Stockholm. Mabi hyrbilar, Europcar, Hertz a Avis, auto společnosti, které jsou založeny na letišti. 16,1 milionu cestujících navštívilo Stockholmské letiště Arlanda v roce 2009, dělat to největší letiště ve Švédsku , a 3. největší v severských zemích v Kodaňi a Oslu.Od Arlanda lze podívejte se na více než 150 destinací po celém světě. To má 5 terminálů z nichž poslední z nich se otevřel v roce 2002 jako existují kyvadlový autobus mezi nimi. 3 nejoblíbenější zahraniční destinace jsou Kodaň, Oslo a Londýně .Stockholmské letiště Arlanda je hlavní základnou pro Nextjet, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airlines, Skyways Express a TUIfly severské Stockholmské letiště Arlanda má velmi dobrou nabídku pro ty, kteří chtějí jíst, pít a obchod v 35 různých barů, kaváren a restaurací, a pouze necelých 50 prodejen.Obchodní a konferenční prostory jsou také velmi dobré. Kromě toho, Arlanda lékárna, kaple, kadeřnictví, fitness centra a sprchy, bankovnictví, bezdrátové připojení k internetu a lékařské kliniky. Hotel Radisson SAS SkyCity, Radisson SAS SkyCity Hotel, rozpočet hotel odpočinek a Fly se nachází na letišti.

Čeština