Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Uppsala

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Uppsala zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Uppsala miniguide

Autopůjčovna Uppsala
Půjčovna Aut Uppsala

Uppsala, který se nachází cca. 70 km severně od Stockholmu, je správním centrem län Uppsala.Město má asi 130.000 obyvatel – a se Švédskem je 4 největší město.To je také jeden z země je hlavní univerzitní města.

Uppsala univerzita byla založena již v roce 1477 – jako první univerzita ve Skandinávii. Nejstarší existující univerzitních budov – Gustavianum (uvedené v 1622) – umožňuje vzrušující a komplexní muzeum, a je považován za jeden z nejvýznamnějších atrakcí je Uppsala.

Město také má četné historické budovy na odiv. Nejznámější z nich je Uppsala katedrála – jeden z největších katedrály severní Evropy (začatý v pozdní 1200 je). Také Uppsala hradu (začal v 1500s) – která se nachází na kopci na okraji centra města, je oblíbeným turistickým cílem.

V Uppsala tam je také několik krásných parků – včetně 350-rok-starý Bota Niska Trädgården a zhruba stejně staré-Trädgården Linnaeus, pojmenovaný po slavném švédský botanik Carl von Linné. Také zámek Linnaeus Hammarby, 15 km jihovýchodně od centra města, je pojmenoval podle něj. Nejstarší částí komplexu je historie sahá až 1330 je.

Nejbližší hlavní letiště je Arlanda, která se nachází uprostřed mezi Uppsala a Stockholm.