Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Yanbu

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Yanbu zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Yanbu miniguide

Autopůjčovna Yanbu
Půjčovna Aut Yanbu

Yanbu oficiální volal al-Bar, a má centrální postavení v západním pobřeží Saúdské Arábie. Ve městě je asi. 350 km severně od Jeddah, zatímco země je největší přístav.Yanbu je druhý největší přístav v Saúdské Arábii a doručení Medina, která se nachází asi 160 km východně od Yanbu.V roce 2006, populace měří při něco málo přes 200, 000 a Yanbu byl kolem pro přes 2500 roků.

Yanbu je velmi slavný pro dobré podmínky potápění a zařadil jako národ je první tři místa k potápění. Tady můžete vidět korálové útesy, který běží asi 30 metrů dolů.Tropických ryb a barakudy a žraloci jsou některé věci můžeme zkušenosti jako potápěči, a tam jsou jeskyních podél skal, ale to se nedoporučuje chodit příliš daleko. Ve městě je resort, kde si návštěvníci mohou těšit na mnoho zeleně, tenisové a squashové kurty.

Oficiální název Yanbu Domácí letiště je princ Abdul Mohsin Bin Abdul Aziz letiště, letiště se nachází cca. 7 km mimo město.