Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Štetín Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Štetín Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Štetín Letiště miniguide

Autopůjčovna Štetín Letiště
Půjčovna Aut Štetín Letiště

Štetín Goleniów „Solidarita“ Airport (SZZ) se nachází 45 km severovýchodně od Štětína a v bezprostřední blízkosti městečka Goleniów.Existují autobusy mezi Štětína a letiště, které odpovídá odlety a přílety.Na letišti jsou 4 autopůjčovny, je Hertz, Europcar, Sixt a Avis V roce 2008 302.486 cestujících navštívil Štětíně letiště.V podstatě to byl postaven jako vojenské letiště v roce 1956 uprostřed studené války. To byl nedávno zrekonstruován.  Štětín Letiště má několik chart a pravidelných linkách do LondýnaLiverpoolu a Dublin, Oslo.Ryanair je společnost, která slouží většiny destinací.  Letiště má hospoda, kavárna a duty-free shopu. Ostatní vybavení patří lékárna, VIP salónek a Cestovní kancelář. Pilotní chata Motel se nachází 1 km od letiště.