Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Štetín

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Štetín zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Štetín miniguide

Autopůjčovna Štetín
Půjčovna Aut Štetín

Štětín je Polsko sedmou největší město v zemi severní části blízko hranic s Německem. Město, které bylo voláno Stettin v němčině je 25 mil od řeky Odry absolutoria v Štětínský záliv.Štětín Město je rozděleno na dvě, s přístavem ve středu. 407.000 obyvatel (2008) žije v důležité přístavní město, které je také železniční uzel. Křídlových běží na několika polských městech.

Jeho historie sahá až 900 let, kdy slovanský kmen se zde usadili. V 1200s němečtí obchodníci přišli sem, a od 1278 se stal členem Hanzy. Štetín má několik muzeí a divadel, staré město je několik kostelů od 1200 – do 1400s, včetně Štětín je renesanční zámek od 1500 – do 1600, který byl přestavěn na kulturní centrum. Město se domnívá, že má svět je nejstarší kina ještě v provozu, Pionier kino. V dubnu, divadlo, a v polovině června, rockového festivalu ve Štětíně.

Štetín Goleniów letiště se nachází téměř 50 kilometrů od centra města, v blízkosti Goleniów.