Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lodz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lodz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lodz miniguide

Lodz
Půjčovna Aut Lodz

Lodž je Polsko je třetí největší město s celkem 790.000 obyvatel.Město se nachází 120 km jihozápadně od Varšavy ve středu Polska.

Lodž je v Polsku přední textilní výrobní centrum, a je často srovnáván s Anglií v Manchesteru. Lodž byla objednána 1798, a má občas been pod německou nadvládou.Město je hlavní vědecké a kulturní centrum s muzea, divadla, opery a filmového průmyslu. Camerimage, Mezinárodní festival filmů pro kinematografii se konalo minulý týden v listopadu. Národní filmové školy se nachází zde. Město je hlavní ulice je 5-ti km Ulica Piotrkowska. Ve starém městě byla část Litzmannstadt Getto, kdo byl druhý-největší židovské ghetto v Polsku během 2 Druhá světová válka. Památky, muzea Sztuki a historické muzeum je zmíněn. Bývalý byl jeden z prvních uměleckých Evropy múzy, zatímco druhá má několik zařízené pokoje věnován slavné lidi z Lodže.

Lodž Wladyslaw Reymont Airport se nachází šest kilometrů od centra města Lodže.