Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lodz Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lodz Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lodz Letiště miniguide

Autopůjčovna Lodz Letiště
Půjčovna Aut Lodz Letiště

Łódź Władysław Reymont Airport (LCJ) je malé letiště se nachází asi 6 km jihozápadně od města Lodž. To je pojmenované po nositeli Nobelovy ceny za literaturu Władysław Reymont. Je to tak dobré železniční a autobusové spojení mezi Lodž a na letiště. Avis, Europcar, Hertz, a Mieszek 59zl.pl jsou automobilky, které prezentují.    V roce 2009 279.884 cestujících návštěvě letiště. Nyní letiště rozšířila tak, že bude připraven přijmout 3 miliony cestujících. Tam jsou pravidelné lety do 8 různých epických destinací euro a tam jsou charterové lety do jiných destinací 8.Je to především nízkonákladové letecké společnosti sloužící Lodž letiště. Lodž letiště má restauraci a kavárnu, ale nákupní není spesilet dobré. Ostatní zařízení patří bankomaty, cestovní kanceláře, kaple, zasedací místnosti a VIP salonek.Nejbližší hotel je Iness Hotel nachází 4 km od letiště.