Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Krakov Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Krakov Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Krakov Letiště miniguide

Autopůjčovna Krakov Letiště
Půjčovna Aut Krakov Letiště

John Paul II mezinárodní letiště Kraków-Balice (KRK), je 11 km západně od Krakova Balice v obci a je pojmenována po Papež John Paul II, který žil několik let v Krakově.Pravidelné vlakové a autobusové dopravy jsou dobré možnosti pro přepravu mezi letištěm a Krakově. Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget, Dollar, vaří jídla národní a Alamo.

Krakovské letiště je druhé největší letiště v Polsku, v roce 2009 jej navštívil 2.680.322 cestujících.To má mezinárodní a vnitrostátní terminál, který je kyvadlový autobus mezi nimi. Na letiště je ředitelství LOT Polish Airlines. Z letiště, letadla až 48 různých destinací, nejpopulárnější jsou LondýnDublin a Liverpool. Krakovské letiště má dobrý výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů. Ostatní zařízení na letišti, bezdrátový internet, banka, pošta, VIP a obchodní centrum, první pomoc, kaple a dítě / rodinný pokoj.