Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Krakov

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Krakov zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Krakov miniguide

Krakov

Půjčovna Aut Krakov

Krakov je Polsko je druhým největším městem s 760.000 obyvateli. Krakov se nachází v jižním Polsku , na březích řeky Visly a na nohy karpatských pohoří.

Těžké průmyslové město je jedním z nejstarších měst v Polsku. Krakov je možná nejlépe známý pro koncentrační tábor Auschwitz-Birkenau od druhé světové války.Oscar Schindler od Oscar-vyhrávat film Stevena Spielberga „Schindlerův seznam“ měl továrnu zde. Ve staré židovské čtvrti, Kazimiersz, je nejstarší v Polsku, synagoga, která je rekonstruována. Rynek Glowny, „náměstí“, je ústředním bodem a relativně nezměněný od 1300s.

Krakov je historické centrum je na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví. Na vápencovém útesu Wawel (1322-1364), oživuje katedrála byla korunovační kostel a polské národní hrdiny, které králové a jsou pohřbeni. Město má několik muzeí, která Czartoryski muzeum s obrazy italských renesančních umělců, a muzeum Jagiellońska Copernicus světě. Krakov je také slavný jeho solné jeskyně.

Balice Letiště se nachází 12 kilometrů západně od Krakova.

Rezervujte si pronájem auta v Krakově, nebo Krakovské letiště dnes dosáhnout nejnižší cenu.Ceny rostou čím déle budete čekat na objednávku, takže je vhodné rezervovat co nejdříve.

Čeština