Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Iquitos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Iquitos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Iquitos miniguide

Autopůjčovna Iquitos
Půjčovna Aut Iquitos

Iquitos (cca 370.000 obyvatel) je hlavním městem regionu Loreto ve vnitrozemí Peru, a nachází se v peruánské části amazonského deštného pralesa. – Mezi tři řeky, Amazonka, Nanay a Itay.

Nejvíce zvláštní věc, o tomto městě je, že je největším světovým žádné silniční spojení s vnějším světem – na rozdíl od 88 km dlouhé místní silnici na jih, dokud na jejich sousední města Nauta. Komunikace z města, je tedy buď lodí nebo letadlem.

Iquitos je populární výchozí bod pro různé výlety do světa největší deštný prales – stejně jako výlety do přírodní rezervace, Pacaya-Sanina. Tam jsou také výlety lodí pro turisty na Amazon a přítoky žíly – včetně do destinací v Brazílii.

Architektonických památky v Iquitos do města nejvyšší budovy – kostel v Plazy de Armas – uvedených. Také Casa de Hierro (Iron House „) – dům postavený celý z kovu – vyvolává pozornost mnoha turistů ‚. To bylo navržené Gustave Eifell – jinak známý jako tvůrce Eiffelovy věže v Paříži.

Z Iquitos letiště je možnost trvalého připojení k peruánské kapitálu, Lima.