Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Lima

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lima zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lima miniguide

Autopůjčovna Lima

Půjčovna Aut Lima

Lima – hlavní město Peru – se nachází na pobřeží země v Tichomoří.S více než 8 milionů obyvatel, to je také největší město země. Lima byla založena v roce 1535, a tam jsou ještě neporušené budovy ve Starém městě od roku 1500 – a 1600.

Kromě historického centra města Lima, který byl na seznam světového kulturního dědictví UNESCO od roku 1988, tam je mnoho jemných muzeí a výstavních center ve městě. Mezi nejoblíbenější je   archeologické muzeum komplex Huaca Juliana (Huaca Pucllana), které dokumenty peruánské oldtidskultur.V opačném případě následující muzea: Museo Nacional de Historia del Arqueologia e antropologie Peru, Museo de la Nación a Museo Larco. Navíc, město má řadu zajímavých muzeí umění.

Mimo historické památky mají města jako je Lima, samozřejmě, hodně co nabídnout – bla. Široká škála restaurací a nočního života, stejně jako několik velkých nákupních center. A v bezprostřední blízkosti – zejména na jih od města – tam jsou skvělé koupání pláže.

Peru je hlavní letiště je nazýván Jorge Chavez mezinárodního letiště, a nachází se v Callao – cca. 11 km západně od Limy.

Čeština