Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Liepaja

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Liepaja zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Liepaja miniguide

Autopůjčovna Liepaja
Půjčovna Aut Liepaja

Liepaja se nachází podél západního pobřeží Lotyšska, Baltského moře.Liepaja Lotyšsko je třetí největší město a má 90.000 obyvatel. Liepaja má lodní spojení doNěmecka a je led-svobodný přístav.

Země bývalého hlavního města byla dlouhá Ruska hlavní přístav na Baltském moři.Město je rozděleno na dvě: Liepaja město a Karosta. Posledně představuje nejsevernější části a byl dříve tajných sovětských militærby. Poté, co Sovětský svaz a Lotyšska osvobození 25.000 Rusové opustili město, zatímco 6000 zůstal ve městě, takže mají charakter ducha. V Karosta osm pevnosti, dva z nich leží na pláži. V Karosta tam je také katedrála ortodoxní kolem typické sovětské budov. Obě části města Liepaja má skvělé pláže a bílé. Tento hudební festival se koná, The Baltic Beach Party, každý za více.Liepaja je lázeňské centrum, a jezera u města, země je pátou největší.

Liepaja Palanga Letiště se nachází 65 mil jižně od města.