Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Liepaja Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Liepaja Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Liepaja Letiště miniguide

Autopůjčovna Liepaja Letiště
Půjčovna Aut Liepaja Letiště

Liepāja Mezinárodní letiště (LPX), je velmi malá letiště, které se nachází 7 km východně od Liepaja. To je jeden ze tří hlavních letišť v Lotyšsku. Nejlepší způsob, jak se dostat mezi letištěm a Liepāja je autobusem nebo taxíkem. Tam je obecně málo informací o letišti. Liepaja letiště provozuje i charterové a pravidelné lety, domácích i mezinárodních destinací, jako je MoskvaHamburku a Kodaňi. AirBaltic je jediná letecká společnost, která má pravidelné lety po celý rok.  Letiště má velmi skromný rozsah zařízení. K dispozici je duty-free obchod, ale žádné restaurace nebo kavárny. Liepāja Mezinárodní letiště je také stanice první pomoci.