Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nikósie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nikósie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nikósie miniguide

Autopůjčovna Nikósie
Půjčovna Aut Nikósie

Nikósie se nachází v Kypru a je kapitál země.Se svými 200.000 obyvateli je největším městem Kypru. Řecké jméno Lefkosia města. Základní kapitál je rozdělen na řeckou a kyperskou zónu. Odtud lodí do města kyperské Limassol a Larnaka.

Nikósie že k nim došlo asi 295 př. nl Kr. Jméno Nikósii byl otevřen ve středověku. V 1192 město bylo hlavním městem králů Kypru. Staré Město má několik kaváren slouží autentické kyperská káva. Mezi památky je gotická katedrála Sv. Sofie z 1200s, která je přeměněna na mešitu. Mustafa Pahsa věřil proroka Omer žil tady, když on navštívil město. Město má několik muzeí, archeologické muzeum, muzeum motocyklů a historických muzeí. Každý rok město hostí Mezinárodní filmový festival Kypru a tenisové turnaje, Davis Cup. Nikósie rušným nočním životem.

Larnaca mezinárodní letiště se nachází 40 kilometrů od hlavního města.