Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Limassol

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Limassol zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Limassol miniguide

Autopůjčovna Limassol
Půjčovna Aut Limassol

Limassol leží na Kypru ‚s jižním pobřeží tím, že Akriotiribukten.Limassol je druhé největší město na Kypru, a země je hlavní přístav. Limassol má populaci 161.000 obyvatel (2001). Limassol je z trajektu zjistil Athény, Bejrút, Rhodos, Haifa a Port Said.

Limassol došlo mezi dvěma starobylá města Amathus a Kourion. Město bylo v době, východní římské Říše, jak to bylo voláno Neapolis. Zde je benátský hrad od 1100s.Limassol je střediskem vinařského kraje a zajišťuje Limassol vinobraní každý rok v září. Na podzim město hostí Kypr rally a karneval v únoru nebo březnu. Limassol má dlouhou kulturní tradici mnoha muzeí a archeologických vykopávek.

Larnaca mezinárodní letiště je 50 km od Limassolu.