Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Larnaca Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Larnaca Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Larnaca Letiště miniguide

Autopůjčovna Larnaca Letiště
Půjčovna Aut Larnaca Letiště

Larnaca mezinárodní letiště (LCA) se nachází 4 km jihozápadně od Larnaca a je největší na Kypru s ‚dvě letiště.Existují autobusy mezi letištěm a Larnaca. Společnosti Sixt, Hertz, Europcar, Avis, Astra a mazlíčci nabízí biluteleie.  5.478.861 cestující navštívit letiště v roce 2008. Oni jsou přímé lety do asi 30 různých mezinárodních destinací v Evropě a na Blízkém východě od letiště Larnaca. Na letiště je hlavní letecké společnosti Cyprus Airways a Eurocypria. Larnaca letiště je nyní uprostřed velké renovace projekt, a v roce 2013 nový terminál bude připraven.Pak letiště by mohlo ubytovat 9 milionů cestujících. Na letišti v Larnace, existuje několik duty free obchody mimo, a skromný výběr barů a kaváren. První pomoc centra, rodina, banka, pošta a VIP salonek jsou také k dispozici. Larco Hotel je jedním z nejbližších hotelů.