Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Viterbo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Viterbo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Viterbo miniguide

Autopůjčovna Viterbo
Půjčovna Aut Viterbo

Viterbo je hlavním městem provincie Viterbo a nachází se v regionu Lazio. Lazio má centrální polohu v zemi a hranice Thyrrenian pobřeží na západ, zatímco město se nachází asi 50 km do vnitrozemí. Populace byla měřena na něco přes 60 000 v roce 2008, a je to asi. 80 km do hlavního města Říma na jihu.To je staré město, které bylo pravděpodobně podané Etruskové a byla římská kolonie zvané vicus Elbii.

Historické čtvrti je jedním z nejlépe dochovaných starověkých měst v centrální části Itálie. Kolem starého města se nachází obezděné město od 1000 – a 1100-a to je příchod do tohoto města při staré městské bráně. Katedrála sv Lorenzo byl postaven v 1100s, zatímco Palazzo dei Papi bylo sídlo papeže mezi 1257 a 1281 Kolem města je teplo, která byla také navštěvoval v římských dobách.

Je to cca. 70 km Leonardo da Vinci letiště Fiumicino největším letištěm v Itálii.