Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Varese

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Varese zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Varese miniguide

Autopůjčovna Varese
Půjčovna Aut Varese

Varese je hlavním městem provincie Varese, který patří do regionu Lombardie a nachází se na úpatí Alp. V regionu je centrálně umístěný v severní části země a město je pouze cca. 10 km od švýcarských hranic na severu. Několik jezer se nachází v oblasti kolem města a nejbližší je Lago di Varese, který se nachází západně od Varese. V roce 2009 populace byla umístěna ve městě asi 80 000

Varese je nejlépe známý pro bytí místo, kde posvátná hora leží, nebo Sacro Monte di Varese. Mnoho poutníků se hrnou do této hoře, která je jedním z devíti posvátných hor severní Itálie, která je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO. Jiné atrakce, měli byste navštívit baziliky San Vittore s obrazy od 1600s, Este palác s krásnými zahradami, které kdysi patřilo k oblasti počítá a město je historické muzeum.

Milan Malpensa letiště je v Miláně a největší letiště je cca. 30 km jižně od Varese.