Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trident

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trident zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trident miniguide

Autopůjčovna Trident
Půjčovna Aut Trident

Trident je hlavním městem obou provincie Trident a regionu Trentino-Alto Adige. V regionu se nachází v severní části Itálie, hraničit Rakouska na severovýchodě a Švýcarska v severozápadu.Trident se nachází na břehu řeky Adige a je centrálně umístěný v jižní části regionu. Je to cca. 80 km do Verony na jihu a asi 150 km od Benátek, který se nachází na pobřeží Jaderského moře v jihovýchodní.Obyvatelstvo se měří na cca 115 tisíc (2009).

Trident je starobylé město pravděpodobně založen v roce 300 století př. nl Kr. a části staré zdi středověkého města je ještě viditelný. Městská krajina je charakterizována jak italské a německé architektury a mnoho budov z 1500s byly rekonstruovány. Castello del Buon Consiglio byla postavena v letech 1200 – 1500 a a dnes sídlí Národní muzeum. Svatý Vigilius Katedrála stojí na náměstí Piazza Duomo, a byla postavena v roce 1200 – a 1300 je.

Nejbližší letiště je letiště Bolzano, který se nachází asi 50 km severně od Trenta.