Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Terst

Chystáte se na dovolenou do Terstu a potřebujete si na dobu vašeho pobytu pronajmout auto? Nemusíte mít strach, protože vypůjčit si auto z mnoha autopůjčoven ve městě je snadné. Většina autopůjčoven se nachází v blízkosti letiště, ale auto si můžete rezervovat i na jejich webových stránkách.

Průvodce po Terstu

Autopůjčovna Terst
Půjčovna Aut Terst

Terst je přístavní město v severovýchodní Itálii. Leží mezi Slovinskem, Jaderským mořem a Chorvatskem, které je na jih vzdálené 30 km. Počet obyvatel tohoto města je v současnosti zhruba 410 000. Kultura města byla díky své zeměpisné poloze značně ovlivněna různými vlivy. Je to tím, že se v Terstu střetávaly latinské, germánské a slovanské kultury.

Klimatické podmínky ve městě jsou docela dobré, nejnižší teplota klesá k 5,7 °C, zatímco průměrná nejvyšší činí 24,1 °C. Terst je obvykle nejchladnější v lednu, zatímco v červnu dosahuje teplota k průměrným maximům. Kromě toho je známo, že Terst má jedinečnou kulturu a také chutné jídlo. Navíc jsou obyvatelé Terste přátelští a lehce mezi ně zapadnete.

Co se týče jazyka, v Terstu místní obyvatelé mluví nářečím Triestino, jak se mu říká v italštině. Bez ohledu na to většina obyvatel města mluví oficiálním italským jazykem. Díky slovinskému vlivu najdete i oblasti, kde lidé mluví a rozumí slovinsky. Pokud jde o kulturu, je známo, že Terst stále udržuje starou tradici staré rakousko-uherské říše.

Ve městě najdete různé historické památky z období rakouskouherské monarchie, což jej činí zajímavým místem pro dovolenou. Kromě toho tady najdete i přírodní a umělé stavby, díky nimž bude váš čas strávený ve městě nezapomenutelný. Můžete se vydat na výlet do přístavu nebo ke kanálu Grande. Kromě toho můžete při svém pobytu ve městě navštívit i další místa, jako je hrad Saint Guisto, Grotta Gigante, hrad Miramare atd.

Objevujte půjčeným autem

V Terstu si můžete k návštěvě vybrat z mnoha zajímavých míst, zejména pokud si půjčíte auto. Můžete se jednoduše vydat na 36minutovou jízdu z letiště přes Aquileia na slavné náměstí Piazza Unita Italia vzdálené 36 km. Na náměstí najdete památníky a sochy i půvabné budovy, které stojí za prohlédnutí.

Dalším zajímavým místem, které můžete navštívit je římské divadlo Terst, monumentální památka, která se nachází ve Via del Teatro Romano. Divadlo najdete velmi blízko náměstí Piazza Unita Italia. Cesta vypůjčeným autem z náměstí je dlouhá asi 450 metrů a jízda zabere asi 2 minuty. Po návštěvě náměstí Piazza Unita Italia tedy můžete divadlo snadno navštívit.

Pokud se chcete dozvědět více o bohaté námořní historii Terstu, doporučujeme navštívit Museo del Mare (Muzeum moře). Půjčeným autem vám cesta z letiště do Museo Del Mare zabere asi 31 minut a vzdálenost činí asi 34,4 km.

Letiště

Přestože v Terstu se nachází pouze jedno, stejnojmenné letiště, nabízí spojení do celé řady destinací po celé Evropě. Nejoblíbenější jsou lety do Mnichova, Milána, Benátek a Říma.

Letiště Terst je jedno z nejlépe vybavených letišť v Itálii a i pro člověka, který letí poprvé, je snadné z něj odletět. Nebudete tak muset trávit spoustu času přípravami a místo toho můžete dělat jiné zajímavé věci.

Aby to bylo ještě jednodušší, můžete si vybrat jednu z autopůjčoven přímo na letišti. V závislosti na vašem výběru si můžete zvolit autopůjčovnu Hertz, Thrifty, Europcar, Sicily by Car, Budget Autonoleggio atd.

Doprava

V Terstu jsou silnice ve výborném stavu, takže při projíždění krásnými ulicemi nebudete mít problém. Ve většině případů se dopravní špička obvykle vyskytuje v časných ranních hodinách mezi 7:00 a 8:00. Pokud je vaším cílem návštěva památek, nejlepší je se ranní jízdě autem vyhnout.

Všeobecně je oficiální rychlostní limit na všech hlavních příměstských silnicích nastaven na 110 km/h. Pokud pojedete ve městě, rychlostní limit činí 50 km/h, pro otevřené silnice je limit 90 km / h a pokud se ocitnete na autostradě, limit je nastaven na 130 km / h. Navíc můžete využít různé parkovací možnosti dostupné v Terstu včetně parkovišť, garáží a veřejných parkovacích míst.