Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sorrento

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sorrento zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sorrento miniguide

Autopůjčovna Sorrento
Půjčovna Aut Sorrento

Sorrento leží na poloostrově s názvem Sorrentohalvøya v regionu Kampánie, který se nachází v jižní Itálii hraničí Tyrhénského moře na západě.Město leží na poloostrově je severní pobřeží hraničí Neapolském zálivu, a Sorrentohalvøya odděluje Neapolský záliv od perského zálivu Salerno na jihu. Tam je asi 50 km od Neapole, a počet obyvatel se odhaduje na Sorrento něco málo přes 15 000 (2007).

Sorrento je oblíbené letovisko díky své poloze u moře a kulturních a historických zajímavostí. Město je velmi starý a byl nižší i Řeky a Římany, a jeden může ještě vidět zbytky řeckého zdi. Z muzeí je včetně archeologických muzeí, a že je vidět, budov a kostelů, které se táhnou stovky let dříve. Je to jen cca. 40 km na Vesuv, asi 30 km do Pompejí, který byl pohřben sopečným popelem v roce 79 nl Kr.

Neapol letiště je mezinárodní letiště, které je cca. 50 km od Sorrento.