Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Neapol Capodichino Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Neapol Capodichino Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Neapol Capodichino Letiště miniguide

Autopůjčovna Neapol Capodichino Letiště
Půjčovna Aut Neapol Capodichino Letiště

Neapol Airport (NAP) se nachází 7 kilometrů severně, severovýchodně od Neapole. Existují dobré autobusové dopravy mezi letištěm a Neapol. Nový systém metra, které spojí letiště s Neapol je naplánovaný na dokončení do roku 2011. Je to dobrý výběr autopůjčoven na letišti: Avis, Europcar, Budget, Dollar, Locauto, Hertz, Sicílie-by-Car, Maggiore, Sixt a Targa Pronájem.

5.642.267 cestujících navštívil Neapol letiště v roce 2008. To má dva terminály, Terminál 2 se používá pouze pro charterové lety a nachází se v určité vzdálenosti od terminálu 1 19 různých letecké společnosti létající do 19 různých mezinárodních destinací v Evropě, z Neapole letiště. Neapol letiště má dobrý výběr okolo 20 prodejen, z tax-free místním produktům, a asi 10 barů, kaváren a restaurací. Má také lékařskou, obchodní a konferenční centrum a banku. Letiště má nový hotel se nachází na mezinárodní příletové terminál, Okouzlující International Hotel.