Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Schio

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Schio zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Schio miniguide

Autopůjčovna Schio
Půjčovna Aut Schio

Schio je centrálně umístěný v regionu Veneto, který se nachází v severovýchodní části Itálie. Ve městě se nachází na řece Leogra a je to asi. 100 km Benátkách, který se nachází na pobřeží Jaderského moře na východě.Lago di Garda, země je třetí největší jezero, je jen 50 mil západně od Schio, v roce 2004, populace města za necelých 40 000

Schio vyrostl kolem dvou kopcích, které bychom dnes vidět zříceniny starobylého hradu a velkolepá katedrála věnovaná svatému Petru. Hradní zříceniny jsou jednou z turistických atrakcí města, a jediná věc, vlevo po hrad byl zničen v 1500s, je věž. Palazzo Toaldi-Capro je budova z roku 1400s a je nyní kulturním centrem. Bylo zjištěno, staré fresky v budově, a že sloužil jako radnice až do roku 1913.

Tam je asi 60 km od Schio na mezinárodní letiště Verona letiště.