Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Remo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Remo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Remo miniguide

Autopůjčovna San Remo
Půjčovna Aut San Remo

San Remo má vynikající polohu na italské riviéře v severozápadní části země a je jen asi 20 km od francouzských hranic na západě.Město se nachází v provincii Imperia a je součástí regionu Ligurie hraničit s Ligurského moře na jih. Francouzského města Nice, je k nalezení některé z nich. 50 km od San Remo, Imperia, zatímco provinční hlavní město se nachází asi 20 km severně.Populace v San Remu byla naměřena na téměř 60 000 v roce 2009.

Kromě toho, že známý pro své příjemné pláže a příjemné klima, se nazývá San Remo také „Město květin“ kvůli krásné přírodě. Květiny jsou známé po celém světě, a koloritem se vyznačuje krásnou svěží zahrady a parky s tropickými rostlinami. V San Remo uspořádány různé slavnosti každý rok, včetně hudby a módy festival a pokerový turnaj ve spolupráci s European Poker Tour.

Nejbližší letiště je Nice Côte d’Azur Airport a nachází se cca. 60 km od San Remo.