Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pozzuoli

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pozzuoli zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pozzuoli miniguide

Autopůjčovna Pozzuoli
Půjčovna Aut Pozzuoli

Pozzuoli se nachází v provincii Neapol, kde město Neapol se nachází, a patří do regionu Kampánie.V regionu se nachází na západním pobřeží Itálie v jižní části země a hraničí s Tyrhénského moře, který je součástí Středomoří. Město se nachází na pobřeží v regionu hraničící Pozzuolibukta, západně od Neapole Bay. Existuje jen asi 10 km Neapol a žije asi 80 000 obyvatel v Pozzuoli (2009).

Bylo to Řekové, kteří založili město již ve 500-století př. nl Kr, a toto bylo později důležité přístavní město pro Římany. Po Římanech, jeden může ještě vidět zbytky amfiteátru, který je třetí největší římský amfiteátr v Itálii a Serapistempelet, který je částečně pod vodou.Sopce Vesuv se nachází pouhých 30 kilometrů jihovýchodně od Pozzuoli, a je to asi. 45 km na zachovalé město Pompeje, který byl pohřben pod vulkanické erupce v roce 79 nl Kr.

Neapol letiště je mezinárodní letiště se nachází asi 15 km od města.