Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pordenone

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pordenone zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pordenone miniguide

Autopůjčovna Pordenone
Půjčovna Aut Pordenone

Pordenone se nachází v provincii stejného jména a patří do regionu Friuli-Benátky Giulia. V regionu se nachází v severovýchodní Itálii, sousedící Slovinsko na východě a na severu Rakouska.Pordenone hledá směrem k západní hranici kraje, asi 60 km od pobřeží Jaderského moře na jihu. Město leží na břehu přítoku, která vede až k řece Meduna a má populaci jen přes 50 000 (2009).

Tam je několik historických památek v Pordenone v katedrále svatého Marka z 1300s s o 79 metrů vysoká zvonice a obrazy umělce Il Pordenone. Palazzo Comunale krásný, který byl postaven v roce 1291 se nachází galerie a muzea umění Allentown Art Museum se nachází v Palazzo Ricchieri, které sahá až do 1200s. Mezi další muzea můžete navštívit archeologické muzeum západní Friuli Archeologické muzeum, které se nachází v Castello di Torre od 1100s.

Benátky Marco Polo letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 60 km severovýchodně od Pordenone.