Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pistoia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pistoia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pistoia miniguide

Autopůjčovna Pistoia
Půjčovna Aut Pistoia

Pistoia patří do regionu Toskánsko a je hlavním městem provincie Pistoia. Toskánsko je země severní pobřeží, které hraničí se Středozemním mořem, zatímco Pistoia v centrální poloze na severu regionu. Ve městě se nachází na úpatí Apenin, a je to asi. 60 km od pobřeží. Florencie je najít asi 40 km jihovýchodně od Pistoia, a italské riviéře na severu je asi 150 km.V roce 2008, populace měří cca. 90 000.

„Pistole“ má název od tohoto města, kde údajně zbraní byl nejprve produkován v roce 1515. Ve starých městských hradeb se nachází historické město s jeho středověkých staveb, včetně katedrály San Zeno, který byl postaven v 1100s na troskách hořel nedávno, když kostel je od 400. Katedrála se nachází v centru starého města, náměstí Piazza del Duomo, a je zdobena obrazy a sochy od umělců z regionu. V zoo Pistoia ZOO je domovem asi 600 zvířat.

Florencie letiště Peretola vlastnictví a je cca. 30 km od Pistoia.