Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Piacenza

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Piacenza zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Piacenza miniguide

Autopůjčovna Piacenza
Půjčovna Aut Piacenza

Piacenza se nachází na březích Po je Itálie nejdelší řekou a je hlavním městem provincie Piacenza.Město patří do regionu Emilia-Rímgna, který se nachází o tom, kde země začíná natáhnout do Středozemního moře, se nachází v Piacenza severozápadním rohu oblasti. Milan se nachází asi 65 km severozápadně od města, zatímcoJanov na italské riviéře je. 120 km.Počet obyvatel v Piacenza se odhaduje na přibližně 100 000 (2008).

Piacenza je město s mnoha historických památek, a byla založena Římany v roce 218 př. nl Kr. Město je charakteristické krásné paláce s nádhernými zahradami, včetně Palazzo del Comune od 1200s a Palazzo Landi, který byl rekonstruován v pozdní 1400, ale už předtím. Duomo di Piacenza je město je katedrála a byl postaven v letech 1122 a 1233, a v kostele Santa Maria de Campagne, můžete vidět fresky od malíře Il Pordenone.

Nejbližší letiště je letiště Linate, který se nachází asi 60 km severně.