Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Perugia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Perugia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Perugia miniguide

Autopůjčovna Perugia
Půjčovna Aut Perugia

Perugia je město nacházející se ve střední Itálii, jižně od Florencie a severně od Říma. Je hlavním městem regionu Umbria, která se nachází na kopci mezi údolím Tibery a jezero Trasimeno. Perugia je cca. 153.000 obyvatel.

Perugia je známý pro své čokoládové výroby, Perugino a těstoviny z Buitoni. Perugia je staré město a Etruscan-římské město stěna je částečně zachována. Město má několik krásných kostelů, například kostel kolo kostela Sant ‚Angelo z 500, a ozdobený San Pietro od 900 to. V Palazzo dei Priori od středověku, je to slavný Umbrian sbírku obrazů. Zde je staré účty komory Collegio del Cambio zdobena freskami Perugino. Dalším lákadlem je San Domenico kláštera, nyní Etruscan Museum. Pod kopcem je středověké zříceniny Rocca Paolina od 1600s. Perugia hostí jazzový festival v Umbria střední-červenec a čokoládový festival v říjnu.

Perugia má malé letiště, San Egidio, což je deset kilometrů od centra města Perugia.