Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Monza

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Monza zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Monza miniguide

Autopůjčovna Monza
Půjčovna Aut Monza

Monza se nachází v provincii Milán v severní části Itálie, a slavný módní města Milána je. 20 km jižně od Monzy.Město a provincie patří do regionu Lombardie který hraničí na severu Švýcarska a švýcarské hranice se nachází asi 40 km od Monza.Lambro řeka protéká městem a je přítokem řeky Po, Itálie nejdelší řeka. Populace byla jen přes 120,000 v roce 2009.

Monza je pravděpodobně nejlépe známý pro okruhu v Monze, který byl postaven v jednom z městských parků v roce 1922. Linka volala Autodromo Nazionale di Monza je pro závod a italské Grand Prix se zde koná každý rok. Fresky a muzeum lze nalézt v chrámu, který byl založen v 500, a mimo jiné, jeden může vidět železnou korunou Lombardie, který byl údajně vytvořen jedním z hřebů z kříže Ježíše.

Linate letiště je jedním ze tří letišť v Miláně a se nachází cca. 20 km jižně od Monzy.