Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Matera

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Matera zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Matera miniguide

Autopůjčovna Matera
Půjčovna Aut Matera

Matera se nachází v jižní Itálii a hlavní město provincie Matera.Město se nachází v regionu Basilicata hraničí Jónském moři na jihu a do regionu Puglia, který se nachází na patě Itálie, na východ. Matera se nachází v pohoří Apeniny a je to asi. 250 km do města Neapol, která se nachází na západním pobřeží.Matera byla údajně založena Římany v 3. století př. nl Kr, a dnes je doma k přibližně 60 000 obyvatel zde (2008).

Historické části města je věřil někteří být jeden z prvních osad v Itálii. Do starého města se skládá z domů nebo jeskyně, které jsou vytesané ve skále, a některé ulice jde přes střechu některých domů. Ačkoli mnoho z těchto jeskyní je neobyvatelný, je možné nalézt i bary a hotely ve starém městě. Na náměstí Piazza Vittorio Veneto, je zde mnoho krásných budov z 1600 – a 1700.

Letiště Bari Palese vlastnictví a je cca. 60 km severovýchodně od Matera.