Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Manfredonia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Manfredonia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Manfredonia miniguide

Autopůjčovna Manfredonia
Půjčovna Aut Manfredonia

Manfredonia se nachází v regionu Puglia, který se nachází v jižní části Itálie, táhnoucí se přes celou zemi je pata čelí Středozemního moře na jihu.Město patří k provincii Foggia se nachází na pobřeží Jaderského moře na východě, v blízkosti Manfredoniabukta. Provinční hlavní město je. 40 km mimo Manfredonia, zatímco město Neapolse nachází po celé zemi, asi 200 km západně od města.V roce 2009 bylo téměř 60 000 obyvatel v roce Manfredonia.

Manfredonia byl postaven králem Manfred kolem roku 1260 poté, co obyvatel musely opustit staré město Siponto. Hrad a části zdi obklopující to bylo postaveno v roce 1100 – nebo 1200 a dnes sídlí Národní muzeum, které je město historické muzeum. Bazilika di Santa Maria Maggiore Siponto byl postaven v roce 1117 a dnes stojí, kde byla před Siponto, asi 3 km mimo Manfredonia. V kostele San Domenico, jeden může vidět fresky od 1300s.

Nejbližší letiště je letiště v Bari, který se nachází cca. 100 km jižně od Manfredonia.