Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Isernia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Isernia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Isernia miniguide

Autopůjčovna Isernia
Půjčovna Aut Isernia

Isernia je hlavní město provincie se stejným názvem jako regionu Molise tihører, který se nachází v jižní části Itálie, hraničit s Jaderským mořem na východě.Isernia se nachází v severozápadním rohu regionu a je centrálně umístěný v zemi, a to je asi 180 km na italském hlavním městě Římě na severozápad.Isernia je staré město, které bylo kolonizováno Římany v roce 263 př.nl Kč Aesernia pod jménem, a dnes je populace více než 20 000 (2008).

Isernia byl podroben zemětřesení a bombardování během 2 Světové války, ale ještě hodně starého města neporušený s atrakcemi, jako je Fontana Fraterna. Fontana Fraterna je kašna postavena v 1200s a skládá se jednak z zbytky římských staveb. Něco, co by mělo být vidět, je La Pineta je velké archeologické naleziště s kostmi a nástroje z kamene.

Neapol letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 100 km jižně od Isernia.