Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Imperia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Imperia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Imperia miniguide

Autopůjčovna Imperia
Půjčovna Aut Imperia

Imperia je hlavní město provincie se stejným názvem, který se nachází na italské riviéře, a měřeno počtem obyvatel nad 40 000 v roce 2008. Město patří do úzké oblasti Ligurie, se nachází v severozápadní Itálii, hraničit s Francií na západě.Imperia se nachází v jihozápadní části kraje hraničit Ligurského moře, které je součástí Středozemního moře, zatímco francouzských hranic je najít některé z nich. 50 km od města.

Imperia je především letovisko díky své vynikající poloze u Ligurského moře, a město žije převážně v oblasti cestovního ruchu. Není to jen pláže a moře, které lákavé láká návštěvníky, ale oblast je také známo, že nabízí dobré zimní aktivity. V areálu můžete také navštívit staré kostely, jako je katedrála San Maurizio od 1700s a muzeí jako námořní muzeum a muzeum oliv.

Je to asi 100 km jak na francouzské letiště Nice Côte d’Azur Airport na západě až po Janov Cristoforo Colombo letiště na východě.