Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cassino

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cassino zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cassino miniguide

Autopůjčovna Cassino
Půjčovna Aut Cassino

Cassino má jižní polohu v regionu Lazio a patří k provincii Frosinone. Ve městě se nachází mezi městem Neapol a kapitálu v Římě s cca. 100 km jihozápadně od Neapole a asi 130 km severozápadně od Říma.Tato oblast se nachází v pohoří Apeniny a město leží na soutoku řek Rapido a lir. V roce 312 př. nl Kr. to byla obydlená oblast Casinum výhradou k Římanům, a dnes je populace více než 30 000 (2007).

Cassino se nachází na úpatí Monte Cassino a je známý pro benediktinské opatství, které se tyčí nad městem na vrcholu hory. Klášter byl založen v roce 529, ale zničily bomby během 2 Druhá světová válka. Bitva o Monte Cassino bylo nelítostná bitva mezi spojenci a Německem, protože jeho strategického umístění v Římě, a staré město bylo kompletně zničeno během bitev. Klášter byl zrekonstruován a města katedrály byla přestavěna po válce.

Capodichino letiště je mezinárodní letiště, které patří do Neapole a je. 95 km jižně od Cassina.