Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Caserta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Caserta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Caserta miniguide

Autopůjčovna Caserta
Půjčovna Aut Caserta

Caserta je hlavním městem provincie stejného jména a patří do regionu Kampánie. Tento region má umístění v jižní části Itálie a město se nachází asi 40 km od západního pobřeží hraničí se Středozemním mořem.Město Neapol je najít některé z nich. 35 km jihozápadně od Caserta, zatímco kapitál země Řím je asi 200 km.Caserta byl postaven kolem pevnosti na 500, a dnes je populace cca. 75000 (2006).

Caserta je známý pro své nádherné královský palác s jeho svěží zahrady a fontány. Palazzo Reale Královský palác je největší palácový komplex v Itálii a je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO. Byl postaven v roce 1700, oblast je licenční a zřejmě se skládá z více než 1200 místností. Pokud budete cestovat kolem. 5 km od Caserta, jeden přijde do starého města Caserta Vecchia od 700 to včetně katedrály z 1153

Neapol ‚Capodichino letiště je také nazýván letiště a nachází se asi 30 km jižně od Caserta.